Fotografické služby v Bratislave, Fotoštúdio a fotograf Bratislava

Správna voľba

PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA V BRATISLAVE S FOTOGRAFOM NA VYSOKEJ ÚROVNI SO SKÚSENOSŤAMI

Angelika Skladanová

GLAMOUR, FASHION, MODELING, PÁROVÉ FOTO,TEHOTENSKÉ FOTO – DOKÁŽEM VÁM, ŽE AJ VY MOŽETE VYZERAŤ AKO Z ČASOPISU!

FOTOGRAF V BRATISLAVE

HĽADÁTE ZMENU A OTVORENÚ MYSEĽ PRE FOTENIE? OSLOVTE MA A PRESVEDČTE SA, ŽE JE TO ZÁBAVA.

Profesionálnej fotografii sa venujem od roku 2007 a do fotenia vkladám nielen odborné oko a skúsenosti, ale aj emócie a empatiu. Ako fotograf individuálne pristupujem ku každému foteniu a zakladám si na budovaní stálej klientely.

Okrem bežných zákaziek pravidelne spolupracujem napríklad s reklamnými agentúrami, internetovou televíziou Huste TV, fotila som pre časopis Playboy i spoločnost McDonald´s Slovensko, a mnohé iné.
Ponúkam Vám profesionálne fotografické služby v Bratislave a okolí za výborné ceny a cenník fotografických služieb v porovnaní s konkurenciou v Bratislave a v zahraničí. V cenách fotogorafických služieb je už zahrnutá kompletná vizáž i styling, postprodukcia fotografií v Adobe photoshope CC, farebné i čiernobiele verzie retušovaných záberov v plnom rozlíšení a všetky nafotené surové fotky ako bonus zdarma!
Produkt odovzdávam na CD nosiči v elektronickej forme do 5 pracovných dní. Expresná retuš je možná do 24hod. za príplatok 25% zo základnej ceny fotenia.

V mojej galérii fotoštúdia môžete vidieť ukážky mojich foto prác v štýle glamour foobook, fashion, reportáž,rodinné foto, tehotenské a párové foto, fotky detičiek i fotobookov pre budúce modelky. 

Fotoštúdio Angel

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY V BRATISLAVE, FOTOSTUDIO A FOTOGRAF BRATISLAVA
FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY V BRATISLAVE, FOTOSTUDIO A FOTOGRAF BRATISLAVA
Viem Vám vytvoriť originálny sexy dar pre partnera vo forme fotobooku alebo kratkeho videa, kde zažiarite ako playmate aj Vy!

FOTOGRAFIE AKO DARČEK

Prečo nie originálny darček? Áno, profesionálne fotenie predstavuje ideálny nápad na dar! Kontaktujte ma a na mieru Vám naplánujem profesionálne fotenie aj s doplnkami ako vizáž, oblečenie a pod.. Kontaktujte ma.

Čomu sa venujem a čo očakávajte od spolupráce

  • GLAMOUR, FASHION, MODELING, PÁROVÉ FOTO,TEHOTENSKÉ FOTO
  • GLAMOUR, FASHION, MODELING, PÁROVÉ FOTO,TEHOTENSKÉ FOTO
  • GLAMOUR, FASHION, MODELING, PÁROVÉ FOTO,TEHOTENSKÉ FOTO

MOJA INŠPIRÁCIA

Profesionálne foto služby, vizáž a vlastný ateliér. Fotenie bookov a glamour prebieha v komornej atmosfére. Venujem sa hlavne foteniu glamour foto, ale aj booky, akty, erotické foto, rodinné foto, fashion, deti, páry, prádlo a tehotenské fotografie.

FOTOŠTÚDIO ANGEL V BRATISLAVE ZABEZPEČUJE PROFESIONÁLNE FOTO SLUŽBY – FOTENIE GLAMOUR FOTIEK, GLAMOUR FOTOGRAF

SEXI FOTIEK, AKTOV ( AKTY ), BOOKOV ( BOOKY ), PORTRÉTOV ( PORTRÉTY ), PÁROV ( PÁRY ), RODINNÉ FOTOGRAFIE, TEHOTNÝCH MAMIČIEK, DETI,

STUŽKOVEJ, OZNAMKA, PREDMANŽELSKÝCH FOTO, EROTICKÉ, FASHION, ESCORT FOTOGRAF …

 FOTOŠTÚDIO JE V BRATISLAVE, TAK SA PRÍĎTE KU MNE NAFOTIŤ. FOTÍM, RETUŠUJEM, LÍČIM – VŠETKO NA JEDNOM MIESTE. TO JE NAŠE ALL IN ONE